UWAGA!

Informujemy, że od dnia 7.10.2015 Pani Agnieszka Machnicka Śnieżek oraz Pan Tomasz Śnieżek nie są już współpracownikami firmy FENIX.

Wszelkie podejmowane przez w/w osoby działania nie mają nic wspólnego z naszą firmą. Dotychczasową wysoką jakość usług z jakich Państwo korzystaliście i gwarancję ich wykonania zapewniała firma Fenix. Jeżeli otrzymują Państwo nadal oferty, które w jakikolwiek sposób odwołują się do biura Fenix, prosimy o niezwłoczną informację w tej sprawie. Oferty te nie są przygotowane przez naszą firmę. Wszystkie oferty firmy Fenix mogą być dostarczane jedynie ze adresów firmowych podanych poniżej lub w zakładzce "Kontakt".

Ponadto Firma Fenix niezmiennie posiada swoją siedzibę w Poznaniu przy ul.Węglowej 1/3. Telefony kontaktowe: 514 026 059 oraz 534 026 059 (obsługiwany do 7.10.2015 przez panią Agnieszkę Machnicką Śnieżek dawniej Agnieszkę Machnicką) oraz adresy mailowe: biuro@fenix-poznan.pl i wycieczki@fenix-poznan.pl (obsługiwany wcześniej przez panią Agnieszkę Machnicką Śnieżek).

Zapraszamy do dalszej współpracy.

 

Fenix – pasja podróży

 

Firma „FENIX” zajmuje się organizacją i realizacją wycieczek dla grup zorganizowanych, wyjazdów edukacyjnych dla uczniów i przedszkolaków, spotkań integracyjnych dla firm oraz wypraw o charakterze pielgrzymkowym. Ofertę realizujemy do wszystkich regionów kraju i  Europy. Zapewniamy usługi przewodnickie po Poznaniu i Szlaku Piastowskim w języku polskim oraz w językach obcych. Stawiamy na rzetelność, doświadczenie oraz szanującą kieszenie przystępność cenową. Posiadamy również w ofercie ubezpieczenia turystyczne, majątkowe, zdrowotne oraz na życie TU Signal Iduna.

 

 

… Ruszajmy wspólnie poznawać, to co odkryte i odkrywać, to co niepoznane…